Klej do tapet uniwersalny pronicel 300 gram

Klej do tapet uniwersalny pronicel 300 gram

W magazynie: Duża ilość
  • Do tapet papierowych i winylowych na podkładzie papierowym
  • Do stosowania na suche, czyste i gładkie podłoże
  • Opakowanie wystarcza na 5-7 rolek tapety
23,90 zł (brutto) 19,43 zł (netto)
Dostawa w ciągu 2 dni roboczych
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23,90 zł

Wysyłka od 14,99 zł

14 dni na odstąpienie od umowy

Darmowa wysyłka od 100 PLN


Masz pytania? Pomożemy!
Opis

Klej do tapet PRONICEL W 0,3 kg

Klej Pronicel W Extra jest uniwersalnym klejem do każdego rodzaju tapet na podkładzie papierowym. Może być stosowany do przyklejania tapet winylowych, akrylowych, papierowych głębokotłoczonych oraz papierowych zwykłych na podłoża cementowo-wapienne oraz w systemach suchych tynków. Klej w postaci granulatu do rozcieńczania z wodą. Łatwo rozpuszczalny, a po rozrobieniu bezbarwny i bezwonny. Ma dużą siłę klejenia, gotowy do użycia po 2 godzinach.


Przygotowanie podłoża:

Przed przystąpieniem do tapetowania należy dokładnie usunąć warstwę farby znajdującą się na ścianie, a następnie ścianę zagruntować częścią sporządzonego roztworu klejowego. W tym celu należy odlać ok. 1/3 objętości sporządzonego kleju i rozcieńczyć go z wodą w stosunku objętościowym 1:1. Po upływie ok. 24 godz. od zagruntowania ścian można przystąpić do tapetowania wykorzystując pozostała część kleju.

Przygotowane roztworu:

Roztwór należy sporządzić poprzez szybkie i równomierne wsypanie zawartości opakowania do odmierzonej ilości wody z jednoczesnym intensywnym mieszaniem. Czas rozpuszczania kleju ok. 2 godz. Sporządzony roztwór powinien być jednorodny i nie zawierać większych nierozpuszczonych grudek. Trwałość takiego roztworu wynosi 4 doby.

Specyfikacja
Indeks
3209
rodzaj i podklad tapety
Papierowy
Winylowa na podkładzie papierowym
chat Komentarze (0)
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. Więcej o opiniach przeczytasz tutaj.
9 innych produktów w tej samej kategorii: