Klej do tapet uniwersalny PRONICEL 300 gram
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Klej do tapet uniwersalny PRONICEL 300 gram

Klejenie tapety winylowe i głębokotłoczone na podkładzie papierowym.

Opakowanie 300g wystarcz a na 5-7 rolek tapety.

16,90 zł (brutto) 13,74 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 2 dni roboczych
check Dostępny

Klej do tapet PRONICEL W 0,3 kg

Klej Pronicel W Extra jest uniwersalnym klejem do każdego rodzaju tapet na podkładzie papierowym. Może być stosowany do przyklejania tapet winylowych, akrylowych, papierowych głębokotłoczonych oraz papierowych zwykłych na podłoża cementowo-wapienne oraz w systemach suchych tynków. Klej w postaci granulatu do rozcieńczania z wodą. Łatwo rozpuszczalny, a po rozrobieniu bezbarwny i bezwonny. Ma dużą siłę klejenia, gotowy do użycia po 2 godzinach.


Przygotowanie podłoża:

Przed przystąpieniem do tapetowania należy dokładnie usunąć warstwę farby znajdującą się na ścianie, a następnie ścianę zagruntować częścią sporządzonego roztworu klejowego. W tym celu należy odlać ok. 1/3 objętości sporządzonego kleju i rozcieńczyć go z wodą w stosunku objętościowym 1:1. Po upływie ok. 24 godz. od zagruntowania ścian można przystąpić do tapetowania wykorzystując pozostała część kleju.

Przygotowane roztworu:

Roztwór należy sporządzić poprzez szybkie i równomierne wsypanie zawartości opakowania do odmierzonej ilości wody z jednoczesnym intensywnym mieszaniem. Czas rozpuszczania kleju ok. 2 godz. Sporządzony roztwór powinien być jednorodny i nie zawierać większych nierozpuszczonych grudek. Trwałość takiego roztworu wynosi 4 doby.

3209
Rodzaj i podkład tapety
Papierowy
Winylowa na podkładzie papierowym
chat Komentarze (0)